replica rolex

معرفی شرکت

 

شركت دانش بنیان نوین کامپوزیت، توليدكننده لوله، اتصالات، مخازن و سایر ساختارهای کامپوزیتی و همچنین چسبهای اپوکسی در ايران می باشد. اين شركت دامنه وسيعی از محصولات مقاوم در برابر خوردگی را توليد ميكند. محصولات این شرکت در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، حفاری و ... مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت نوین کامپوزیت با تلاش در جهت برقراری ارتباط موثر صنعت و دانشگاه، بهره گیری از کادر مجرب با سطح دانش فنی بالا و تجربه قابل توجه در این صنعت توانسته است در راستای تولید محصولات کامپوزیتی با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با تولیدکنندگان خارجی گامهای موثری بردارد. چندین محصول کامپوزیتی توسط این شرکت برای اولین بار در کشور طراحی و تولید گردیده است.
عمده محصولات شرکت نوین کامپوزیت شامل لوله و اتصالات زمینه پلیمری تقویت شده با الیاف شیشه میباشد. در ساخت این قطعات از رزینهای ترموست پلی استر، ونیل استر و اپوکسی استفاده می‌شود که در صنایع با عناوین GRV،GRP و GRE شناخته میشوند.
قابل ذکر است شرکت نوین کامپوزیت با بکارگیری فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر از دانشگاه های معتبر کشور موفق به دریافت گواهی دانش بنیان و واحد فن‌آور شده است و این افتخار را داشته که تعداد قابل توجهی از قطعات مورد استفاده در صنعت نفت کشور را با موفقیت تولید، جایگزین و به خود کفایی برساند.

مشاور: دکتر حسن کریمی مله (رزومه) 

 

soap2day