replica rolex

لوله های GRE:

لوله ­های Glass Fiber Reinforced Epoxy (GRE) از الیاف شیشه و رزین اپوکسی ساخته شده­ اند و به لوله­ های GRE معروفند. استفاده از رزین اپوکسی ویژگی­ های منحصر به فردی را برای این نوع از لوله به وجود آورده است. رزین اپوکسی مقاومت بالایی نسبت به خوردگی داشته و خواص مکانیکی بسیار عالی ایجاد می­ کند. علاوه بر این از مقاومت حرارتی و الکتریکی خوبی نیز برخوردار است.

مقاومت بالا نسبت به خوردگی، استحکام زیاد ناشی از روش تولید ناپیوسته (Discontinues) و استفاده از رزین اپوکسی، لوله­ های GRE را به بهترین گزینه برای انتقال فرآورده­ های پرفشار نفت و گاز تبدیل کرده است. مهندسان صنایع نفت و گاز همواره با مشکل خوردگی خطوط لوله فلزی مواجهند. از اقدامات پیشگیرانه آنها برای مقابله با خوردگی می­ توان به استفاده از مواد کندکننده خوردگی، پوشش­ دهی و حفاظت کاتدی اشاره کرد. استفاده از لوله­ های اپوکسی هزینه ­ها و انرژی­ های صرف شده برای این اقدامات را حذف می­ کند. علاوه بر ویژگی­ های ذکر شده، لوله ­های اپوکسی نسبت به لوله­ های فلزی وزن کمتری داشته و سطح داخلی آنها صاف ­تر است که اتلاف انرژی را کاهش می­ دهد.

استفاده از رزین اپوکسی تولید لوله را با پیچیدگی ­هایی رو به رو می­ کند که تولیدکنندگان محدودی دانش فنی مورد نیاز برای فائق آمدن بر آنها را دارند. شرکت نوین کامپوزیت از پیشگامان تولید لوله و اتصالات اپوکسی در ایران است. (دانلود کاتالوگ)

   
soap2day